PRIVATUMO POLITIKA

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip renkama ir naudojama jūsų asmeninė informacija apsilankius ar apsiperkant vestuviniaikvietimai.lt svetainėje (toliau „Svetainė“).

Mūsų renkama Asmeninė informacija

Jums lankantis Svetainėje mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų interneto naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos slapukus, kurie yra įdiegti jūsų įrenginyje. Be to, jums naršant Svetainėje, mes renkame informaciją apie atskirus jūsų žiūrimus tinklalapius ar produktus bei kokie kitos svetainės ar paieškos terminai nukreipė jus į mūsų Svetainę. Šią automatiškai surinktą informaciją mes vadiname „Informacija apie įrenginį“.

Be to, jums perkant ar bandant pirkti Svetainėje, mes renkame iš jūsų tam tikrą informaciją, įskaitant jūsų vardą ir pavardę, pristatymo adresą, el. pašto adresą ir telefono numerį. Šią informaciją mes vadiname „Užsakymo informacija“.

Kai šioje privatumo politikoje kalbame apie „Asmeninę informaciją“, mes kalbame apie Informaciją apie įrenginį bei apie Užsakymo informaciją.

Kaip mes naudojame jūsų Asmeninę informaciją?

Užsakymo informaciją naudojame tam, kad įvykdytume visus užsakymus, pateiktus per Svetainę (įskaitant jūsų mokėjimo informacijos apdorojimą, pasirūpinimą siuntimu ir užsakymo patvirtinimų pateikimą). Be to, šią Užsakymo informaciją naudojame:

  • Bendrauti su jumis
  • Patikrinti užsakymus dėl galimos rizikos ar sukčiavimo
  • Laikydamiesi jūsų pateiktų reikalavimų, suteikti informaciją ar reklamą, kuri susijusi su mūsų produktais ar paslaugomis

Informaciją apie įrenginį naudojame tam, kad galėtume patikrinti galimą riziką ir sukčiavimą (ypač jūsų IP adresą) ir apskritai pagerinti ir optimizuoti mūsų Svetainę (pavyzdžiui, analizuoti kaip mūsų klientai naršo ir sąveikauja su Svetaine ir įvertinti mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

Dalijimasis jūsų Asmenine informacija

Mes dalijamės jūsų Asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, kurios padeda mums naudoti jūsų Asmeninę informaciją, kaip aprašyta aukščiau. Pavyzdžiui, naudojame „Facebook“ – daugiau apie tai, kaip „Facebook“ naudoja jūsų asmeninę informaciją, galite perskaityti čia: https://www.facebook.com/privacy/explanation. Taip pat naudojame „Google Analytics“, kuri padeda suprasti, kaip mūsų klientai naudojasi svetaine – daugiau apie tai, kaip „Google“ naudoja jūsų asmeninę informaciją, galite perskaityti čia: https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/.

Duomenų saugojimas

Pateikdami užsakymą Svetainėje, mes tvarkome jūsų Užsakymo informaciją savo įrašams. Gerbiame kiekvieno asmens privatumą ir įsipareigojame jį saugoti. Visi pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, pristatymo adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas) tvarkomi laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų.

Pokyčiai

Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką, kad atspindėtume, pavyzdžiui, mūsų praktikos pokyčius arba dėl kitų veiklos, teisinių ar norminių priežasčių.

Nepilnamečiai

Svetainė nėra skirta asmenims iki 18 metų.