KAIP UŽSISAKYTI PRODUKTUS

1. IŠSIRINKTI PRODUKTUS

Vestuviniaikvietimai.lt komanda siūlo platų asortimentą įvairaus dizaino vestuvių šventei reikalingos spaudos – vestuvinių kvietimų, RSVP, vardo kortelių, stalo numerių ir daug kitų produktų. Visus juos galite rasti skirtuke „PRODUKTAI“. Jei jūs tiksliai žinote, ko ieškote, visa tai galite rasti greičiau ir paprasčiau skirtuke „KATEGORIJOS“. Išsirinkę produktus nurodykite kiekvieno iš jų jums reikalingą vienetų skaičių ir įdėkite juos į savo prekių krepšelį.

Mūsų siūlomų produktų dizainas nėra keičiamas. Galimi tik nežymūs teksto spalvos bei išdėstymo pakeitimai, kuriuos, esant galimybei, galite aprašyti prie produktų pateiktame laukelyje “PAPILDOMA INFORMACIJA IR PAGEIDAVIMAI”.  Taip pat pakeitimus galite suderinti susisiekę su mumis el. paštu musu@vestuviniaikvietimai.lt arba pasirinkus „Messenger“  funkciją tinklapio apačioje. Atsižvelgsime į jūsų pageidavimus ir stengsime išpildyti jūsų lūkesčius!

2. PATEIKTI INFORMACIJĄ

Užsisakant bet kurią mūsų siūlomą prekę (apie stalo numerius informacija pateikta šio punkto pabaigoje) reikia pateikti informaciją, kurią užrašysime ant jūsų pasirinkto produkto. Informacija, kurią turite pateikti, bus nurodytą prie kiekvieno produkto atskirai ir bus privaloma ją įrašyti į tam skirtus laukelius prieš įdedant produktą į savo pirkinių krepšelį.

Užsisakant stalo numerius nurodytas vienetų skaičius atitiks stalo numeraciją. Pavyzdžiui, jei nurodote 5 vienetus tai reiškia, jog jums reikalingos 5 stalo numerio kortelės, kur kiekvienoje iš jų atskirai bus nurodyti skaičiai 1, 2, 3, 4 ir 5.

3. APMOKĖTI UŽSAKYMĄ

Išsirinkus visus produktus ir turint galutinį pirkinių krepšelį, pereikite prie „Apmokėjimas“. Užpildykite visus reikalingus laukelius ir spauskite „Apmokėti“. Užsakymas laikomas patvirtintu, kai į savo nurodytą el. pašto adresą gausite patvirtinimo laišką su jūsų užsakymo informacija ir laikomas apmokėtu, kai visa mokėtina suma yra gaunama ir įskaitoma į mūsų banko sąskaitą.

4. UŽSAKYMO VYKDYMAS

Apmokėjus užsakymą per 1-3  darbo d. nurodytu el. paštu gausite skaitmeninį užsakyto/-ų produkto/-ų pavyzdį su jūsų pateikta informacija.  Skaitmeninis užsakymo pavyzdys leis susidaryti įspūdį, kaip atrodys jūsų užsakyti produktai. Jei pastebėjote klaidų ar turite pastabų po pirmojo pateikto skaitmeninio pavyzdžio pakeitimus nemokamai galėsime atlikti dar 2 kartus prieš pradedant spausdinti jūsų užsakymą (iš viso 3 nemokami skaitmeniniai užsakymo pavyzdžiai). Papildomus skaitmeninius pavyzdžius galima įsigyti už 10 /produktui. Jums patvirtinus galutinį produkto/-ų variantą, tinkamą spausdinimui, užsakymas iš karto pradedamas ruošti.
SVARBU: nemokami pakeitimai nėra atliekami jums patvirtinus galutinį produkto/-ų variantą, tinkamą spausdinimui.

Jums patvirtinus galutinį produkto/-ų variantą, per 1-3 darbo d. jūsų užsakymas bus atspausdintas ir paruoštas siuntimui.
SVARBU: užsakymo nepradėsime spausdinti tol, kol nepatvirtinsite jums tinkamo galutinio produkto/-ų varianto. Todėl labai tikimės greito jūsų atsakymo siekiant užtikrinti, kad užsakymas kuo greičiau pasiektų jus.

Paruoštą užsakymą pristatysime jūsų pasirinktu būdu, kurie aprašyti čia.
SVARBU: mes neatsakome už atvejus, kai užsakymas vėluoja dėl pristatymo trukdžių.

Kilus klausimams ar susidūrus su problemomis, būtinai kreipkites į mus el. paštu musu@vestuviniaikvietimai.lt arba pasirinkus „Messenger“  funkciją tinklapio apačioje ir susisiekus su mumis realiuoju laiku. Į kiekvieną situaciją atsižvelgsime ir sieksime rasti abiems pusėms geriausią problemos sprendimo būdą.