KAIP IR KADA IŠSIRINKTI PRODUKTUS

SVEČIAMS SIŲSTI LIKUS 1-3 MĖNESIAMS IKI JŪSŲ VESTUVIŲ DATOS

VESTUVINIS KVIETIMAS

Vestuvinis kvietimas – viena iš pagrindinių jūsų vestuvių atributikų, kuri atspindi šios šventės nuotaiką ir dvasią. Vestuviniame kvietime nurodoma tik svarbiausia informacija – jaunavedžių vardai (ir pavardės), santuokos ceremonijos ir vakaro šventės data, laikas bei vieta.

RSVP

RSVP (pranc. „Répondez S’il Vous Plaît” – Prašau atsakyti/Atsakykite, prašau) – tai yra atsakymo kortelės, kurios siunčiamos kartu su vestuviniu kvietimu (galima pridėti ir voką su priklijuotu pašto ženklu bei adresu, kuriuo reikėtų jį išsiųsti). Šiose kortelėse svečiai gali pažymėti ar dalyvaus jūsų vestuvėse (gali būti pažymėtas ir dalyvaujančių šeimos narių skaičius) ir išsiųsti atsakymą jums. Tokiu būdu būsite labiau užtikrinti kiek žmonių ketina atvykti į jūsų šventę. RSVP adresą, kuriuo svečiai praneštų apie dalyvavimą vestuvėse, galima parašyti ir ant vestuvinio kvietimo – nurodyti elektroninį paštą arba telefono numerį.

INFORMACINĖ KORTELĖ

Informacinė kortelė skirta papildomai informacijai, susijusiai su jūsų vestuvėmis, kuri nebuvo nurodyta vestuviniame kvietime. Tai gali būti informaciją apie svečių nakvynę, apgyvendinimą ar nuvykimą iki šventės vietos. Pavyzdžiui, jei vestuves rengiate užsienyje, šioje kortelėje galite nurodyti kur apsistoti svečiams arba kur ketinate juos apgyvendinti, į kokį oro uostą įsigyti lėktuvo bilietus ir panašiai. Informacinė kortelė taip pat siunčiama svečiams kartu su vestuviniu kvietimu.

VESTUVIŲ SPAUDA, KURI REIKALINGA VESTUVIŲ DIENĄ

MENIU

Meniu – tai nėra būtina vestuvių atributika, tačiau jei šventės metu svečiams siūlote ne vieną patiekalo pasirinkimą, labai patogu sudaryti vakarienės meniu ir įteikti kiekvienam svečiui arba paruošti kelis vienetus staliukui (jei prie jo sėdi nedidelis asmenų skaičius).

VESTUVIŲ ŠVENTĖS PROGRAMA

Vestuvių šventės programa skirta supažindinti svečius su šventės eiga. Tai padės jiems labiau įsitraukti ir būti aktyvesniems renginio metu bei nepraleisti įsimintinų vakaro įvykių.

VARDO KORTELĖS

Vardo kortelės skirtos nurodyti svečių sedėjimo vietą prie šventinio stalo. Jei šventė vyksta nedideliame tik pačių artimiausių žmonių būryje, šios kortelės nėra būtinos. Tačiau kviečiant daugiau svečių, iš kurių ne visi yra artimai pažįstami, pravartu nurodyti sedėjimo vietą ir juos susodinti taip, kad svečiams būtų jauku ir įdomu bendrauti tarpusavyje.

STALO NUMERIAI

Stalo numeriai – jei ketinate kiekvienam svečiui paskirti sedėjimo vietą panaudojant vardo kortelę, pravartu staliukus sunumeruoti. Ypač tai rekomenduojama, jei vestuvių šventėje ketina dalyvauti didelis žmonių skaičius. Stalo numeravimas padeda šventės svečiams lengviau rasti savo sedėjimo vietą, o aptarnaujančiam personalui organizuotai atlikti savo pareigas ir palaikyti tvarkingą šventės eigą.

SVEČIAMS SIŲSTI PO VESTUVIŲ DIENOS PRAĖJUS 0-3 MĖNESIAMS

PADĖKOS KORTELĖ

Padėkos kortelė yra mandagus gestas, skirtas išreikšti padėką svečiams už gautas dovanas bei už tai, kad skirdami savo laiko jūsų šventę pavertė ypatingu ir įsimintinu gyvenimo įvykiu.