GRĄŽINIMO POLITIKA

UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS

Jei pageidaujate atšaukti užsakymą, informuokite mus nedelsiant. Jei atšaukiate užsakymą prieš mums pateikiant pirmąjį skaitmeninį užsakyto/-ų produkto/-ų pavyzdį, grąžinsime jums visą sumokėtą užsakymo sumą. Jei užsakymą atšaukiate mums pateikus pirmąjį skaitmeninį užsakyto/-ų produkto/-ų pavyzdį, taikomas 25 atšaukimo mokestis.

Po galutinio produkto/-ų varianto patvirtinimo jūsų užsakymas pradedamas spausdinti iš karto ir užsakymo atšaukti nebegalima.

NETEISINGAS AR SUGADINTAS UŽSAKYMAS

Jei iškilo problemų dėl jūsų užsakymo, susisiekite su mumis per 14 dienų po užsakymo gavimo. Mes esame įsipareigoję suteikti jums geriausią aptarnavimą ir kokybiškus produktus, todėl mielai bendradarbiausime su jumis ir stengsimės surasti tinkamą problemos sprendimo būdą. Susisiekiant pateikite užsakymo numerį, aprašykite iškilusią problemą/defektą, pateikite pažeistų produktų ir pakuotės nuotrauką.

Mes neteikiame pinigų grąžinimo:

  • Dėl rašybos/skyrybos klaidų
  • Dėl klaidingai pasirinktų produktų
  • Dėl produkto/-ų spalvos neatitikimų (įspėjame, jog dėl skirtingų monitorių atvaizdavimo nustatymų produkto spalvos gali nežymiai skirtis nuo tų, kurios matomos jūsų kompiuterio ekrane)

Jei jūsų prekės atvyko su rašybos/skyrybos klaidomis, kurios buvo padarytos kliento pateikiant užsakymą ir/ar patvirtintos spausdinimui, jūsų patogumui bus pasiūlytas pakartotinis spausdinimas apmokėjus užsakymo sumą su nuolaida, kuri nustatoma individualiai.

Būkite tikri, kad visos mūsų, Vestuviniaikvietimai.lt, padarytos klaidos bus nedelsiant ištaisytos ir, jei reikia, užsakymas perdaromas klientui nemokamai.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Mūsų produktai yra individualiai pritaikyti tik jums, todėl jų grąžinti negalima.