DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

UŽSAKYMAI

Kada turėčiau siųsti vestuvių kvietimus?

Vestuvių kvietimus svečiams rekomenduojame siųsti likus 1-3 mėnesiams iki jūsų vestuvių datos. Taip pat, daugiau informacijos apie kitą mūsų siūlomą vestuvių spaudą ir jų siuntimo laiką galite rasti čia.

Kada turėčiau užsisakyti vestuvių kvietimus?

Užsisakant jau sukurtus vestuvinius kvietimus, trumpiausias laikas, per kurį galime paruošti jūsų užsakymą yra 3-6 d.d., todėl rekomenduojame užsisakyti vestuvių kvietimus ne vėliau kaip likus 1,5 mėnesio iki jūsų vestuvių datos.

Atliekant individualų užsakymą patartina su mumis susisiekti likus 3-5 mėnesiams iki vestuvių šventės. Norint šia paslauga pasinaudoti likus mažiau laiko, negalime garantuoti, jog turėsime laisvų vietų, tačiau prieš atliekant individualų užsakymą galite pasikonsultuoti su mumis el. paštu musu@vestuviniaikvietimai.lt arba pasirinkus „Messenger“  funkciją tinklapio apačioje ir susisiekus su mumis realiuoju laiku. Jei užsakymas nėra sudėtingas, mes pasistengsime padaryti viską, ką galime, jog paruoštume užsakymą!

Kiek vestuvių kvietimų turėčiau užsisakyti?

Vestuvių kvietimas užsakomas kiekvienam/-ai asmeniui, porai ar šeimai atskirai. Patartina užsisakyti kelis papildomus atsarginius kvietimus tiems atvejams, kai siunčiami kvietimai nepasiekia adresato arba paskutinę minutę nusprendžiate pakviesti daugiau svečių nei planavote anksčiau.

Kokia informacija turi būti pateikiama atliekant užsakymą?

Užsisakant sukurtus produktus, informacija, kurią turite pateikti, bus nurodytą prie kiekvieno produkto atskirai ir bus privaloma ją įrašyti į tam skirtus laukelius prieš įdedant produktą į savo pirkinių krepšelį. Daugiau informacijos apie produktų užsakymą rasite čia.

Atliekant individualų užsakymą, jums tik reikia aprašyti savo svajonių dizainą ir, jei norite, galite pateikti jums patinkančio dizaino pavyzdžių. Tai galite padaryti skiltyje „INDIVIDUALŪS UŽSAKYMAI”. Informaciją, kurią norėsite įrašyti į užsakomą produktą, bus aptarta suderinus norimą dizainą.

Ar galiu pakeisti vestuvių kvietimo teksto formuluotę?

Žinoma, juk tai jūsų ypatinga diena, tai kodėl gi neturėti to, apie ką visuomet svajojote! Svarbu atsižvelgti tik į tai, kad vestuviniame kvietime nebūtų per daug teksto siekiant išlaikyti estetinį vaizdą. Jei norite pateikti papildomos informacijos, susijusiuos su švente, rekomenduojame ją nurodyti informacinėje kortelėje. 

Ką daryti, jei noriu pateikti daugiau papildomos informacijos apie vestuvių šventę nei nurodoma vestuviniame kvietime?

Informacinė kortelė skirta papildomai informacijai, susijusiai su jūsų vestuvėmis, kuri nebuvo nurodyta vestuviniame kvietime. Informacinė kortelė yra siunčiama kartu su vestuvių kvietimu, todėl išvengsite papildomų rūpesčių ir pašto išlaidų! Joje gali būti nurodoma informacija apie svečių nakvynę, apgyvendinimą ar nuvykimą iki šventės vietos. Tai ypač patogu, jei tuokiatės užsienyje ir norite pateikti informaciją apie skrydį ir viešbutį.

Ar galite atspausdinti vestuvių kvietimus kita kalba?

Taip, galime, jei visa informacija kvietimui nurodyta tiksliai taip, kaip norite jums reikalinga kalba.

Koks yra produktų minimalus užsakymo kiekis?

Beveik visų mūsų produktų minimalus užsakymo kiekis yra 15 vienetų. Tik užsisakant stalo numerius minimalaus užsakymo kiekis yra 3 vienetai.

Kaip žinoti ar mano užsakymas buvo pateiktas?

Apmokėjus užsakymą per kelias minutes į savo nurodytą el. paštą gausite patvirtinimo laišką su jūsų užsakymo informacija. Jei laiško nesulaukėte, būtinai kreipkitės į mus el. paštu musu@vestuviniaikvietimai.lt.

Kas nutinka, kai pateikiu savo užsakymą?

– Apmokate užsakymą ir į savo nurodytą el. pašto adresą gaunate patvirtinimo laišką su jūsų užsakymo informacija.
– Kai jūsų atliktas užsakymo apmokėjimas pasiekia mus, per 1-3  darbo d. nurodytu el. paštu gausite užsakyto/-ų produkto/-ų skaitmeninį pavyzdį su jūsų pateikta informacija, leidžianti susidaryti įspūdį kaip atrodys jūsų užsakyti produktai.

– Jei turite pastabų ar pastebėjote klaidų, praneškite apie jas mums ir mes jas ištaisysime. Po pirmojo pateikto skaitmeninio pavyzdžio pakeitimus nemokamai galėsime atlikti dar 2 kartus prieš pradedant spausdinti jūsų užsakymą.
– Jums patvirtinus galutinį produkto/-ų variantą, per 1-3 darbo d. jūsų užsakymas bus atspausdintas ir paruoštas siuntimui.

Jei užsakymas gali vėluoti dėl kokių nors priežasčių, mes jums apie tai pranešime iš karto. Atminkite, kad be jūsų galutinio produkto/-ų varianto patvirtinimo mes negalime pradėti spausdinti ir ruošti jūsų užsakymo, todėl įsitikinkite, kad turime tikslią jūsų kontaktinę informaciją bei laukite el. laiškų iš Vestuviniaikvietimai.lt!

Kaip užtikrinti greitą užsakymo gavimą?

Apmokėjus užsakymą mes jį paruošiame per 3-6 darbo d. neįskaičiuojant laiko, kuris užtrunkamas, kol gauname jūsų patvirtinimą dėl galutinio produkto/-ų varianto, tinkamo spausdinimui. Norint užsakymą gauti kuo greičiau, labai tikimės greito jūsų atsakymo derinant galutinį produkto/-ų variantą. Daugiau informacijos apie produktų užsakymą rasite čia. Taip pat per kiek laiko gausite savo užsakymą priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. Daugiau informacijos apie galimus pristatymo būdus rasite čia.

Į ką turėčiau kreiptis, jei mano užsakymas neteisingas ar sugadintas?

Labai tikimės ir stengiames užtikrinti, kad taip neatsitiktų, tačiau taip įvykūs nedvejokite ir praneškite mums iš karto! Būsime dėkingi, jei tik gavus užsakymą jį patikrinsite ir jei nebūsite 100% patenkinti juo, susisiekite su mumis ir praneškite apie neatitikimus ar kitas iškilusias problemas. Įvertinsime jūsų situaciją ir stengsimės rasti abiems pusėms geriausią problemos sprendimo būdą. Tačiau ilgai nelaukite prieš susisiekiant su mumis, todėl, kad mes negalėsime užsakytų produktų pataisyti, pakeisti ar už juos kompensuoti esant defektams dėl mūsų kaltės jei parašysite mums vėliau nei 14 dienų po jų gavimo.

Kokia jūsų grąžinimo politika?

Visą informaciją, susijusią su užsakymo atšaukimu ir pinigų grąžinimu rasite čia.

Ar galiu atšaukti savo užsakymą?

Jūsų užsakymas mums yra labai svarbus, o dizaineriai įdeda daug laiko ir pastangų ruošiant užsakymą, kuris yra skirtas mūsų nuostabiems klientams. Bet mes suprantame, kad kartais viskas gali neplanuotai pasikeisti, todėl mes grąžinsime jums visą užsakymo sumą, jei užsakymą atšauksite mums dar nepateikus pirmojo skaitmeninio užsakyto/-ų produkto/-ų pavyzdžio.

*25 atšaukimo mokestis taikomas, kai:
– Prašymas atšaukti jūsų užsakymą gaunamas po to, kai mes pateikiame pirmąjį užsakyto/-ų produkto/-ų skaitmeninį pavyzdį.

Jums patvirtinus galutinį produkto/-ų variantą, tinkamą spausdinimui, užsakymas iš karto pradedamas ruošti, todėl jo atšaukti nebegalime.

Daugiau informacijos apie grąžinimo politiką rasite čia.

UŽSAKYMO PAVYZDYS

Kada gausiu užsakymo pavyzdį?

Mums gavus jūsų užsakymo apmokėjimą nurodytu el. paštu gausite skaitmeninį užsakytų produktų pavyzdį per 1-3  darbo d. Daugiau informacijos apie produktų užsakymą rasite čia.

Ar gausiu užsakymo pavyzdį prieš jį išspausdinant?

Žinoma! Į kiekvieną užsakymą įeina trys nemokami skaitmeniniai užsakytų produktų pavyzdžiai su jūsų pateikta informacija, kurie leis susidaryti įspūdį, kaip atrodys jūsų užsakyti produktai. Papildomus skaitmeninius pavyzdžius galima įsigyti už 10 /produktui. Mes nepradėsime spausdinti užsakymo be jūsų patvirtinimo!

Ar gausiu elektroninio kvietimo pavyzdį, kurį galėsiu koreguoti?

Žinoma! Į elektroninio kvietimo užsakymą taip pat įeina trys nemokami skaitmeniniai produkto pavyzdžiai su jūsų pateikta informacija, kurie leis susidaryti įspūdį, kaip atrodys jūsų vestuvinis kvietimas. Papildomus skaitmeninius pavyzdžius galima įsigyti už 10 /produktui. Jums patvirtinus galutinį elektroninio kvietimo variantą, paruošime jį PNG ir PDF formatais ir atsiųsime į jūsų nurodytą el. pašto adresą.

Kas bus pateikta mano užsakymo pavyzdyje?

Į jūsų nurodytą el. paštą bus atsiųsti visų užsakytų produktų pavyzdžiai. Užsakytų produktų pavyzdžiuose bus įrašyta informacija, kurią pateikėte užsakymo metu. Taip galėsite susidaryti įspūdį, kaip atrodys jūsų užsakyti produktai. Taip pat pastebėjus klaidų, turint pastabų ar su jūsų švente susijusių informacijos pasikeitimų, galime koreguoti jūsų užsakytų produktų tekstą.

Ar užsakytų produktų pakeitimai kainuos papildomai?

Mes mielai pateikiame iki trijų nemokamų skaitmeninių pavyzdžių kiekvienam jūsų užsakytam produktui. Papildomus skaitmeninius pavyzdžius galima įsigyti už 10 /produktui.

Ką daryti, jei patvirtinu užsakymo pavyzdį, kuriame yra klaida?

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su jumis, todėl pastebėjus klaidą jūsų užsakyme, pranešime. Tačiau galiausiai atsakomybė už klaidų pastebėjimą ir jų ištaisymą prieš patvirtinant galutinį produktų variantą, tinkamą spausdinimui, krenta jums, klientui.

Klaidos, kurias klientas padaro pateikiant produktų informaciją, neidentifikuoja užsakymo pavyzdžiuose ir patvirtina spausdinimui, bus ištaisytos ir užsakymas perdaromas tik klientui apmokėjus užsakymo sumą su nuolaida, kuri bus nustatyta individualiai pagal situaciją. Esant tiek daug neįprastų vardų ir vietovių rašybos būdų, neminint daugybės vestuvių kvietimų formuluotės stilių, turime pasitikėti savo klientais, kad patikrintų ar viskas suformuluota ir parašyta taip, kaip pageidaujate.

Būkite tikri, kad visos mūsų, Vestuviniaikvietimai.lt, padarytos klaidos bus nedelsiant ištaisytos ir, jei reikia, užsakymas perdaromas klientui nemokamai.

Tačiau ilgai nelaukite prieš susisiekiant su mumis, todėl, kad mes negalėsime užsakytų produktų pataisyti, pakeisti ar už juos kompensuoti esant defektams dėl mūsų kaltės jei parašysite mums vėliau nei 14 dienų po jų gavimo.

Ar galiu gauti atspausdintą užsakymo pavyzdį?

Šiuo metu tokios paslaugos neteikiame.

VOKAI

Ar mano vestuvių kvietimai bus su vokais?

Užsisakant vestuvinį kvietimą ar rinkinį pateikiamas laukelis, kuris jums leidžia pasirinkti ir kartu įsigyti voką. Prie vestuvinių kvietimų pateikti vokai yra mūsų rekomenduojami ir priderinti prie vestuvinio kvietimo. Jei mūsų rekomenduojami vokai jums nepatinka, voko spalvą galite pasirinkti pagal savo nuožiūrą kategorijoje „Vokai“. Mes siūlome daugiau nei 20 įvairiausių vokų spalvų!

Ar galiu užsisakyti papildomų vokų?

Žinoma! Minimalus užsakymo kiekis yra 15 vienetų, o vieno voko kaina 0,70. Išsirinkti ir papildomai užsisakyti vokų galite kategorijoje „Vokai“.

DIZAINAS

Ar galiu pakeisti mane dominančio produkto dizainą?

Mūsų siūlomų produktų dizainas nėra keičiamas. Galimi tik nežymūs teksto spalvos bei išdėstymo pakeitimai, kuriuos, esant galimybei, galite aprašyti prie produktų pateiktame laukelyje “PAPILDOMA INFORMACIJA IR PAGEIDAVIMAI”.  Taip pat pakeitimus galite suderinti susisiekę su mumis el. paštu musu@vestuviniaikvietimai.lt arba pasirinkus „Messenger“  funkciją tinklapio apačioje. Atsižvelgsime į jūsų pageidavimus ir stengsime išpildyti jūsų lūkesčius!

APMOKĖJIMAS IR PRISTATYMAS

Kaip aš gausiu savo produktus?

Jūsų užsakymai yra supakuojami ir atsiunčiami jums pagal pasirinktą pristatymo būdą.

Užsisakant vestuvinius kvietimus, rinkinius, RSVP ar padėkos korteles ir pasirinkus užsisakyti vokus, pateikiamas klausimas „Ar supakuoti rinkinio produktus?“:

– Jei pasirenkate “Taip”, atsiųsime jums produktus paruoštus siųsti svečiams – produktai bus sudėti į voką, kuris užklijuojamas.
– Jei pasirenkate “Ne”, atsiųsime jums atskirai supakuotus rinkinio produktus.

Kaip aš gausiu elektroninį kvietimą?

Jums patikrinus ir patvirtinus galutinį elektroninio vestuvinio kvietimo variantą jį atsiųsime jums nurodytu el. pašto adresu PNG ir PDF formatais.

Kokius pristatymo būdus naudojate? Kaip supakuojate produktus?

Užsakymus pristatome LP Express kurjeriu ir LP Express, Omniva bei DPD paštomatais. Vestuviniaikvietimai.lt komanda asmeniškai supakuoja kiekvieną užsakymą ir kiek galime užtikriname, jog produktai būtų pristatyti nepažeisti.
Galimi atvejai, kai užsakymams pristatyti naudojamės kitų įmonių paslaugomis, nes visada stengiamės, kad gabenimo išlaidos būtų žemos.

Kokios yra jūsų siuntimo išlaidos?

Siuntimo išlaidos priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. Siuntimo kainas galite rasti čia. Jei užsakymo vertė 100€ ir daugiau – siuntimas yra nemokamas.

Kada mano užsakymas bus išsiųstas?

Jums patvirtinus galutinį užsakyto/-ų produkto/-ų variantą, tinkamą spausdinimui, per 1-3 darbo d. jūsų užsakymas bus atspausdintas ir išsiųstas jums. Daugiau informacijos apie užsakymus rasite čia.

Kokį mokėjimo būdą galiu naudoti atsiskaitant už produktus?

Mes priimame visas debetines ir kreditines „VISA“, „MasterCard“, „Maestro“ ir „American Express“ korteles. Visi mokėjimai banko kortelėmis yra saugiai apdorojami per „McAfee SECURE“. Mes nesaugome jokių jūsų banko kortelės duomenų.